WP Launcher (Launcher 8)

WP Launcher (Launcher 8) dla Android

Jeśli chcesz mieć telefon z Windowsem wypełniony aplikacjami na Androida, może to być odpowiedź

WP Launcher to aplikacja, która przekształca interfejs urządzenia z Androidem tak, aby wyglądał jak Windows Phone. To nie jest bezbłędne, ale daje alternatywę dla, czasami, przylegającego interfejsu androida.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Przekształca twój interfejs Androida
  • Naśladuje atrakcyjny interfejs Windows Phone
  • Sprawia, że ​​docenisz WP jeszcze bardziej

Wady

  • Aplikacje są niespójne z interfejsem
  • Rozbija się od czasu do czasu
  • Fiddly czasami (jak interfejs WP)

Niezły
6

WP Launcher to aplikacja, która przekształca interfejs urządzenia z Androidem tak, aby wyglądał jak Windows Phone. To nie jest bezbłędne, ale daje alternatywę dla, czasami, przylegającego interfejsu androida.

Wygląda jak Windows Phone

Raz zainstalowany i aktywowany WP Launcher sprawia, że ​​twoja funkcja ekranu głównego systemu Android przypomina interfejs Windows Phone . Jest to znacząca i (w zależności od osobistych preferencji) nieprzyjemna wizualna zmiana - ale nie dajcie się oszukać, nie zmienia to, co dzieje się za kulisami.

Po uruchomieniu aplikacji pojawi się pytanie, czy chcesz ustawić program uruchamiający jako domyślny interfejs początkowy. Słowo ostrzeżenia tutaj - użyj go przez jakiś czas przed podjęciem tej decyzji. Możesz łatwo uruchomić go z ikony aplikacji za każdym razem, gdy używasz telefonu. Dopóki nie wiesz, że jest to odpowiednie dla Ciebie, nie unikaj domyślnego interfejsu.

Czuje się jak Android

Czysty interfejs Window Phone przyciąga dużymi kolorowymi kaflami, które reprezentują każdą aplikację. Przesuwanie w górę iw dół przewija listę wszystkich aplikacji przypiętych do ekranu głównego z łatwością, a szybkie przeciągnięcie umożliwia skorzystanie z przydatnego menu wyszukiwania. WP Launcher dodaje kilka zwrotów akcji do tej ustalonej formuły, z nieco większą zdolnością do edycji bloków, ale poza tym wszystko jest tam - brodawki i wszystko.

To nie wszystkie dobre wiadomości. WP Launcher nie poradzi sobie z żadnymi problemami z Windows Phone, ponieważ wciąż trudno jest zorganizować płytki .

Dodatkowo, launcher jest w ciągłej bitwie z oryginalnym interfejsem Androida . Przeskakując do dowolnej aplikacji, zostaniesz przeniesiony z powrotem do środowiska zaprojektowanego dla innego systemu operacyjnego, dzięki czemu korzystanie z urządzenia będzie niespójne.

Nie do końca

WP Launcher dobrze radzi sobie z podstawową obsługą systemu Android . Jednak od czasu do czasu awaria i niestałość między ekranem głównym a aplikacjami może oznaczać, że nie chcesz tego jako domyślnego programu uruchamiającego.

Znudzony wyglądem interfejsu Androida? Chcesz wypróbować czegoś nowego w stylu Windows Phone 8? Launcher 8 to aplikacja, która pozwoli ci doświadczyć układów spotykanych w WP na twoim telefonie z Androidem. Dzięki temu szybkiemu i przejrzystemu launcherowi możesz dostosować swój własny layout w stylu WP8 i korzystać z niego na swoim smartfonie z systemem Android. Zaskocz swoich znajomych nowym pulpitem w telefonie! Nie zapomnij się też podzielić swoimi najlepszymi motywami, które stworzysz dla Launcher 8 - być może twój motyw zostanie pokochany przez każdego z nas! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Launcher 8, nie wahaj się zapytać. Prosimy kontaktować się przez e-mail. Funkcjonalność: -możesz dodawać kafelki różnych rozmiarów, -możesz dodawać kafelki w różnych kolorach, -można zapisywać i przywracać motywy, -można zmieniać układ ekranu startowego, -można ustawić styl tła, -można zmieniać styl list aplikacji, -można dodawać Androidowe widgety do kafelek, -można ustawić pasek stanu i ekran blokady w stylu WP8, -można wybrać jeden z niezliczonych kolorów motywów, -można dodawać specjalne kafelki, takie jak czas, latarka LED, Live Gallery i Live Contact (odpowiedniki z WP), -można zmieniać z 4 do 6 rzędów kafelek (tylko w Launcher 8 Pro), -kafelek z animowanym awatarem pojedynczego kontaktu (tylko w Launcher 8 Pro). Strona na facebooku: https://www.facebook.com/launcher8 Przypomnienie: 1 kafelek "Live Contact" potrzebuje dostępu do danych (avatar), 2 skrót do bezpośredniego dzwonienia potrzebuje uprawnień do telefonu, 3 bezpośrednia wiadomość potrzebuje uprawnień do wysyłania wiadomości, 4 pobieranie motywów potrzebuje uprawnień na dostęp do sieci, 5 latarka potrzebuje dostępu do aparatu. Uwaga: Opcja powiadomień może wymagać manualnej aktywacji. Po włączeniu tej usługi, proszę powrócić do ustawień launchera > Pasek stanu > Notification app > wybierz manualnie usługi których potrzebujesz (np. facebook). Jak włączyć powiadomienia wszystkich aplikacji: 1. Wejdź do ustawień launchera > Pasek stanu > Notification active: "włączone". 2. Wejdź do ustawień systemowych > Ułatwienia dostępu > Launcher 8 statusbar notification active: "włączone". 3. Powróć do ustawień paska stanu i aktywuj powiadomienia aplikacji. Pamiętaj, że aplikacja cały czas musi być uruchomiona w tle. Możesz także obejrzeć nasz film. Jak usunąć ikonę powiadomienia: wystarczy kliknąć na kafelek aby usunąć odebrane powiadomienie (np. o polubieniach na facebooku) z ekranu blokady. "Tłumaczenie opisu: lingloid"

Najczęściej pobierane Motywy graficzne na android

WP Launcher (Launcher 8)

Download

WP Launcher (Launcher 8) 3.3.3

Opinie użytkowników o WP Launcher (Launcher 8)

Sponsorowany×